BALBAN İNŞAAT

     Biz Balban İnşaat olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış kaliteli yaşam alanları inşaa ediyoruz ve bu projelerin altına gönül rahatlığıyla imzamızı atıyoruz. Amacımız ve gayemiz memleketimizin güzel ve kıymetli halkına hizmet etmek ve refahına sonsuz önem vermektir.

     En iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve bu da kalkınma eğilimli toplumumuzla olur. Biz de Balban İnşaat olarak kendimizi inşaat ve hizmet konusunda sorumlu hissediyoruz.

     Balban İnşaat olarak doğru zaman, doğru yer ve yüksek kalitede işlevsel ve estetik yaşam alanları inşaa ederek müşterilerimize ve yatırımcılarımıza güvenli yuvalar kuracağız.

 

     Vizyonumuz...

     Temeli insanımıza ve doğaya saygı olan, insanlarımızın özünden bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden faydalanmasını sağlamaktır.

 

     Misyonumuz...

     * İnsanlarımızı yuva sahinbi yapmak,

     * Yatırımcılarımıza aracı olmak,

     * Mimariliğin mükemmelliği ve teknolojinin yüksek seviyelerini harmanlayarak yapılarımızı inşaa etmektir.

 

    Tarihçemiz...

     Faaliyetlerine 2011 yılında Banaz Aydınlık Evler ile başlayan firmamız inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Banaz Aydınlık Evler inşaatında yüksek standartları yaşam standardına dönüştürmeyi başaran firmamız bugüne kadar 300'ün üzerinde nitelikli konut inşaa etmiş ve bunlarda hızlı satış, büyük güven ve mutluluk sağlamıştır. Bunun sonucunda arzın çok üstünde bir taleple karşılaşan firmamız büyük gurur yaşamıştır. 

     Balban İnşaat Uşak'ımıza değer katarak ve büyük projelere imza atarak toplumumuza hizmet etmeye devam edecektir.